WebDnes.cz
Váš vlastní web ještě dnes!

WebDnes.cz - snadná tvorba webových stránek

 
jméno/firma:
secondname:
email:
telefon:


Dotaz:
Tarify
Grafika
Optimalizace pro vyhledávače
Dodací lhůty
On-line kalkulačka

Ceník - Optimalizace pro vyhledávače

Redakční systém poskytuje nástroje, s jejichž pomocí můžete svůj web prosadit ve vyhledávačích i na konkurenční termíny. Nicméně potřebujete-li věnovat čas svému podnikání, pravděpodobně se rozhodnete optimalizaci pro vyhledávače nechat na profesionálech. Budeme rádi, pokud si vyberete některou z nabízených placených služeb.

Služby si lze objednat emailem po zprovoznění webu.

Registrace do českých katalogů

Ruční registrace do celkem sta českých a případně vybraných slovenských katalogů. Probíhá ve dvou etapách po padesáti katalozích s odstupem zhruba čtyř týdnů. Váš web bude navržen do celkem sta katalogů, o kterých z praxe víme že

  • nepozměňují odkazy tak, aby byly pro vyhledávače bezcenné
  • reagují, tj. ve většině případů Váš odkaz skutečně zveřejní

Navržení odkazu nezaručuje, že bude odkaz v katalogu skutečně zveřejněn, ale v praxi tak tomu vesměs je. Jako kontrola slouží obvykle automatické zprávy, které katalogy posílají na zadanou emailovou adresu - obvykle se jedná o informace o tom, že odkaz byl přijat nebo čeká na posouzení. Na vyžádání je možné zaslat i seznam katalogů, do kterých byl web navržen.

Registrace do 100 katalogů v praxi obvykle stačí na dosažení první strany Seznam a Google na méně obtížné termíny.

Cena služby je 900 Kč.


Výměna odkazů

Vybudování stránky s cca 50 vyměněnými odkazy. Partnerské stránky jsou kontrolovány zejména na celkový počet zpětných odkazů, které již obsahují. Nejedná se o tématickou výměnu. Výměna neprobíhá s weby s potenciálně závadným obsahem.

Partnerská stránka spolu s registrací do katalogů obvykle stačí na první stranu Seznam či Google na středně obtížné termíny.

Cena služby je 30 Kč/odkaz.


SEO kampaň

Pro náročnější klíčová slova Vám nabídneme SEO kampaň. Ta se od předcházejících služeb liší zárukou pozice (pokud nebude domluvená pozice dosažena, nic neplatíte a případná záloha je vrácena). SEO kampaň je potřebná zejména pro obtížnější klíčová slova a jednou dosaženou pozici je potřeba průběžně udržovat.

Cena služby je individuální.uvedené ceny nezahrnují DPH 20%
Nová verze VOP platná od 25.05.2018: obchodní podmínky ( | pro vývojáře | WWW partneři (1)| WWW partneři (2)
  ©2007-2022 webdnes.cz
TOPlist