WebDnes.cz
Váš vlastní web ještě dnes!

WebDnes.cz - snadná tvorba webových stránek

 
Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je soubor postupů, s jejichž pomocí se Vaše webové stránky mohou dostat na první stranu výsledků hledání Seznam a Google.

Redakční systém WebDnes je pečlivě vyladěn pro vyhledávače a obsahuje pokročilé prvky pro pasivní i aktivní SEO.

Proč WebDnes?

Údržba systému je naší záležitostí

Systém WebDnes je centrálně udržován. Nemusíte se obávat zastarání svých stránek a na rozdíl od řady jiných redakčních systémů si ani nemusíte sami instalovat nové verze. Náklady na inovaci systému neseme my, za tuto službu neplatíte. Nemůže se stát že zjistíte že Vaše firemní www přestaly fungovat v nové verzi webového prohlížeče.

Velmi příznivá cena

Vstupní investice sestává z poplatku na pronájem systému a webhosting na jeden rok a případně ještě na vypracování originálního designu. V součtu se pak jedná nejvýše o několik tisíc korun. To je pravděpodobně méně než byste zaplatili za zpracování statické html prezentace na míru. Pokud byste si však nechali na míru zpracovat dynamickou prezentaci s alespoň trochu srovnatelnou funkcionalitou, byl by rozdíl v ceně několikanásobný.Víte že
  • u velké části běžných prezentací náklady na údržbu obvykle během několika málo let překročí náklady na pořízení webu?
  • náš roční poplatek je srovnatelný s částkou kterou si řada providerů určuje za pouhý webhosting ?


Rychlý start webu, minimální nutnost se učit

Vaše soukromé či firemní www stránky na míru založíme a pro Vás pak bude mnohem jednodušší je doplňovat a obměňovat než začínat na "zelené louce" z ničeho. Tuto možnost ocení zejména podnikatelé - čas který nemusíte věnovat své firemní prezentaci určitě využijete jinde.

Přívětivé uživatelské prostředí

Velmi užitečnou funkcí je možnost navolit různé úrovně složitosti menu, v závislosti na tom zda chcete využívat pouze běžné funkce nebo naopak vytěžit maximum z možností které Vám redakční systém poskytuje.

Vynikající poměr cena/výkon

Redakční systém WebDnes vzhledem k ceně obsahuje řadu pokročilých funkcí, některé jsou pravděpodobně unikátní. Příklady:

  • práce se vzory podstatně zrychluje tvorbu složitějších webových stránek
  • velmi flexibilní a konfigurovatelný formulář využijete nejen ke sběru poptávek
  • redakční systém je koncipován tak že umožňuje obrovskou variabilitu - snadno docílíte různorodého rozložení textu a grafiky v jednotlivých stránkách

Pokročilá optimalizace pro vyhledávače

V systému je zabudována pokročilá optimalizace pro vyhledávače, kterou vytvořil specialista který se o SEO dlouhodobě zajímá a má v oboru optimalizace pro vyhledávače velmi dobré a doložitelné výsledky.


Objednávka


Redakční systém versus ručně kódované stránky

Nejčastěji uváděnou výhodou redakčního systému je fakt že dává majiteli stránek možnost si okamžitě cokoliv změnit. To je pochopitelně pravda ale další výhody redakčního systému jsou také důležité. Za zmínku stojí často nižší vstupní investice a zejména lepší ochrana této investice. Internet je stále ještě extrémně rychle se vyvíjející médium a stránky které si necháte dnes naprogramovat na míru mohou již za rok být zastaralé a za několik let prakticky nepoužitelné.

V lepším případě majitel platí programátorovi, který stránky vyrobil za pravidelnou údržbu, v horším a pravděpodobně běžnějším případě stránky zastarají natolik, že nezbývá než je nechat zcela přepracovat. Oproti tomu u redakčního systému je pravděpodobné, že jej někdo průběžně vyvíjí a udržuje, u komerčního redakčního systému je to prakticky jisté.

Vraťme se ještě k možnosti okamžitě si stránky v redakčním systému měnit. Kromě pohodlí pro majitele je důležité i snížení rizika ztráty zákazníka z důvodu neaktuálních informací. Jistě si dokážete představit situace kdy zákazník na www stránkách dostal neaktuální informace například o otevírací době, sídle provozovny či telefonním čísle. Podobně důležité je i snížení ztrát času z důvodů neúplných informací. Pokud si budete moci stránky sami průběžně doplňovat, budou pravděpodobně úplnější, což například sníží čas věnovaný na vyřizování různých dotazů.

Možná namítnete ale v redakčním systému si musím změny ve stránkách dělat sám, dříve všechno dělal můj webmaster. To je pochopitelně pravda, nicméně pro webmastera bylo potřeba změny připravit, obvykle v podobě Microsoft Word souboru. Udělat změny přímo v redakčním systému není o nic náročnější než napsat dokument s instrukcemi pro webmastera. A navíc máte jistotu že vše bude opravdu tak jak jste chtěl(a).


Nová verze VOP platná od 25.05.2018: obchodní podmínky ( | pro vývojáře | WWW partneři (1)| WWW partneři (2)
  ©2007-2018 webdnes.cz
TOPlist